خبرخوان

نوشته های بلاگ  "2020"  از "فروردین"

چرا کسب و کارها به وب سایت نیاز دارند ؟

چرا کسب و کارها به وب سایت نیاز دارند ؟

نیاز یک کسب و کار به وب سایت :

 

وب سایت حضور هر فرد یا شرکت را در دنیای وب به نمایش می گذارد. داشتن یک وب سایت یک فروشگاه در دسترس در هر بازه زمانی است و هر فردی در هر ساعتی از شبانه روز می تواند از آن استفاده کند.

امروزه داشتن یک وب سایت یک امر مهم در جهان است زیرا بیشتر مردم در موتورهای جستجو ...

امکانات و ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی موفق چیست؟

امکانات و ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی موفق چیست؟

فروشگاه های اینترنتی بخش هایی از تجارت را تشکیل می دهند . این فروشگاهها با تنوع و خلاقیتی که در محصولاتشان دارند مشتریان زیادی را به خود جلب کرده اند .ما در این مقاله چند نکته در ارتباط با بهبود و سوددهی وب سایت های فروشگاهی بیان میکنیم.

 

امکانات فروشگاهی موفق کدام است؟

 

لوگوی مناسب :

 

داشت...

چرا از ناپ کامرس استفاده کنیم؟

چرا از ناپ کامرس استفاده کنیم؟

چرا ناپ کامرس ؟

 

ناپ کامرس یک پلتفرم مدیریت محتوای متن باز است که به صورت انحصاری برای راه اندازی فروشگاه های اینترنتی و آنلاین مورد استفاده قرار میگیرد. ناپ کامرس برای انواع کسب و کارها از نوپا تا بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد.

ناپ کامرس به دلیل ویژگی هایی که دارد باعث می شود آن را از سایر سیست...

فروشگاه اینترنتی چیست؟

فروشگاه اینترنتی چیست؟

امروزه بسیاری از افراد در ارتباط با فروش اینترنتی و فروشگاه های اینترنتی صحبت می کنند و کمکتر کسی را هست که با این واژه آشنا نباشد و یا حداقل یک بار اسم آن را نشنیده باشد.

با پیشرفت تکنولوژی و روی آوردن مردم به کامپیوتر و موبایل امروزه بهترین راه فروش ، از طریق اینترنت می باشد و بسیاری از کسب و کار...

انواع فروشگاه اینترنتی و تجارت الکترونیک را می شناسید؟

انواع فروشگاه اینترنتی و تجارت الکترونیک را می شناسید؟

انواع فروشگاه اینترنتی و تجارت الکترونیک :

 

فروشگاه اینترنتی یک سایت معمولی است با امکان خرید و فروش آنلاین محصولات فیزیکی و دیجیتال و یا برخی از خدمات به مشتریان. این فروشگاه ها همیشه و هر لحظه در دسترس می باشند و مشتریان آنها می توانند از هر نقطه باشند و محدودیتی در این خصوص نیست و همچنین محدود...

چگونگی انتقال سایت به ناپ کامرس

چگونگی انتقال سایت به ناپ کامرس

در بسیاری از موارد کسانی که صاحب یک فروشگاه آنلاین هستند زمانی که در سایت فروشگاهی خود یکسری کمبودها را احساس می کنند و یا از طرف کاربران نظرات منفی دریافت می کنند و یا حتی شاید به این مسئله پی ببرند که کاربران در کسری از ثانیه سایتشان را ترک می کنند تصمیم میگیرند تا پلتفرم فروشگاهی خود را تغییر دهن...

چرا طراحی سایت ریسپانسیو مهم است؟

چرا طراحی سایت ریسپانسیو مهم است؟

امروزه افراد فقط در کامپیوترهایشان دنبال وب گردی نیستند و از اسمارت فون ها ،تبلت و تلویزیون های هوشمند استفاده می کنند و این یعنی سایت شما باید از لحاظ سایز، اندازه و .... در دستگاه های مختلف به درستی نشان داده شود.

طراحی سایت با تکنیک ریسپانسیو کاملا جدا از سایز صفحه نمایش و نوع دستگاه کاربر می با...

سئو (seo) چیست؟

سئو (seo) چیست؟

سئو سایت (seo) چیست ؟

بهینه سازی صفحات وب  یا همان سئو این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید و در نتایج اولیه دیده شوید.

 

سئو (seo) چیست؟

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو ، به منظور بهبود عملکرد سایت شما بر اساس استاندارد های موتورهای جستجو به منظور بهب...