چرا کسب و کارها به وب سایت نیاز دارند ؟

نیاز یک کسب و کار به وب سایت :

وب سایت حضور هر فرد یا شرکت را در دنیای وب به نمایش می گذارد. داشتن یک وب سایت یک فروشگاه در دسترس در هر بازه زمانی است و هر فردی در هر ساعتی از شبانه روز می تواند از آن استفاده کند.

امروزه داشتن یک وب سایت یک امر مهم در جهان است زیرا بیشتر مردم در موتورهای جستجو به دنبال نیازهایشان هستند و بیشتر خریدها امروزه اینترنتی شده است و روز به روز در حال افزایش می باشد.

وب سایت نشان دهنده حضور شما در دنیای وب و تکنولوژی است . در اصل وب سایت شما مانند یک کاتالوگ تبلیغاتی است اما مزایای بیشتری نسبت به آن دارد. می توان در آن از تصویر ، متون ، فیلم و حتی صوت یا انیمیشن  برای معرفی خدمات استفاده کرد.

حال در ادامه به بررسی مزایای داشتن یک وب سایت برای کسب و کار می پردازیم .

وب سایت یک بروشور آنلاین می باشد :

بروز رسانی یک وب سایت آسان تر و ارزان تر و همچنین سریع تر از چاپ کلی آنهاست. وب سایت هیچ محدودیتی ندارد و این به شما کمک می کند تا اطلاعات جامع تری به کاربران ارائه دهید و آنها در هر زمانی می توانند از سایت شما بازدید کنند.

همیشه در دسترس بودن :

سایت برخلاف شرکت و یا مغازه و فروشگاه همیشه و در هر زمان در دسترس است و در تمام ساعات شبانه روز حتی ایام تعطیل نیز محصولات ، خدمات و اطلاعات را در اختیار مشتری قرار می دهد و مشتری می تواند هر زمان که خواست از آنها استفاده کند و یا خرید خود را انجام دهد.

هزینه نگهداری پایین آن :

به جز هزینه راه اندازی که بستگی به درخواست شما دارد هزینه طراحی سایت و نگهداری آن بسیار کم است و تنها مبلغی برای تمدید سالیانه هاست و دامنه است و حتی اگر بخواهید بهینه سازی سایت را انجام دهید نیز هزینه زیادی برای شما ندارد.

معرفی آسان خدمات و محصولات :

اگر بخواهید محصولی جدید یا خدمات جدید رو به مشتریان خود اضافه کنید نیاز نیست که به آنها زنگ بزنید و یا منتظر باشید آنها به شرکت و نمایشگاه شما بیایند بلکه می توانید به راحتی محصول و توضیحات آن را همراه با عکس و فیلم به اطلاع مشتریانتان برسانید.

داشتن یک وب سایت خوب باعث بدست آوردن اعتبار کسب و کارها می شود:

در حال حاضر بیشتر افراد کالا و خدمات مورد نیاز خود را در اینترنت جستجو می کنند به همین دلیل یک وب سایت اختصاصی به کسب و کارهای کوچک شما می تواند اعتبار ببخشد. اگر یک وب سایت نداشته باشید مشتریان برای خرید کالا و خدماتشان به سراغ رقیبان شما می روند.

اگر وب سایت دارید ولی حرفه ای نیست می توانید در کوتاه ترین زمان آن را به یک وب سایت حرفه ای تبدیل کنید تا روی مشتریان تاثیرگذارتر شود.

وب سایت مناسب ترین مکان برای نمایش کارهای شما می باشد:

اگر نوع کسب و کار را در نظر نگیریم یک وب سایت مناسب ترین جا برای نمایش کارهای شماست. با نمایش نمونه کارها یا گالری تصاویر و توضیحاتی که در خصوص کارهایتان در سایت قرار می دهید می توانید آنچه باعث منحصر به فرد بودن کارهای شما می شود را به نمایش بگذارید.

با داشتن یک وب سایت در زمان خود صرفه جویی کنید :

ارائه اطلاعات به مشتریان از طریق تلفن ، رودرو، ایمیل و حتی بروشور بسیار زمان بر می باشد. شما با استفاده از یک کاتالوگ آنلاین می توانید اطلاعات زیادی در مورد محصولات و خدمات خود ارائه دهید و وب سایت می تواند به صورت نامحدود این را در اختیار مشتریان قرار دهد و در زمان و وقت شما صرفه جویی کند.

تبلیغات موثر :

با وجود وب سایت در هزینه تبلیغاتی خود صرفه جویی کنید. هر بار که شما محصولی را ارتقا می دهید و یا محصول جدیدی اضافه می کنید چقدر هزینه صرف چاپ بروشورهای تبلیغاتی می کنید. در اصل می توان گفت هزینه به روزرسانی وب سایت با هزینه بروشور یکسان نیست و وب سایت دامنه وسیعی را در بر می گیرد.

یک سوم مردم جهان از اینترنت استفاده می کنند . تبلیغات اینترنتی و ایجاد یک وب سایت بسیار ارزان تر از سایرکارها ما تبلیغات تلویزیونی ، بیلبورد ، رادیو و ... می باشد. شما اگر حضور متوالی خود را به مردم گوشزد نگنید قادر به ارائه محصول به آنها نخواهید بود.

داشتن یک وب سایت ضروری است

توسعه بین المللی کسب و کار :

امروزه یکی از راه های کسب و کار در خارج از کشور ایجاد یک وب سایت چند زبانه می باشد که به راحتی می توانید کسب و کار خود را گسترش دهید.

داشتن یک وب سایت سخت یا گران نیست :

برای ساخت یک وب سایت نیاز به فناوری اطلاعات ندارید. بسیاری از شرکت های طراحی سایت هستند که این کار را برای شما به راحتی انجام می دهند. این می تواند برای شما مقرون به صرفه باشد . وب سایت ها در مقایسه با تبلیغات های دیگر به صرفه تر هستند . اگر می خواهید کسب و کار خود را به بازار عرضه کنید باید یک وب سایت داشته باشید.

ما در ناپ ناپ می توانیم یک سایت بی نقص متناسب با سلیقه شما به صورت حرفه ای طراحی کنیم و در نتایج اولیه گوگل نمایش بدیم.

داشتن تریبون برای کسب و کارتان :

فرض کنید آدرس شرکتتان یا تلفن شرکت عوض شده و یا در یک نمایشگاه حضور دارید به جای آنکه با تک تک مشتریانتان تماس بگیرید می توانید آن را در وب سایتتان قرار دهید تا بازدید کنندگان سایت شما حتی آنها که مشتری شما نیستند و تازه با شما آشنا شدند نیز اطلاع پیدا کنند.

کلام آخر :

داشتن یک وب سایت نه تنها به افزایش آگاهی از برند شما کمک می کند بلکه کاربران را به سمت سایت شما هدایت می کند و آنها را به یک مشتری تبدیل می کند. بنابراین همین امروز برای دست یابی به هدف هایتان پیش روید و برای کسب و کار خود یک وب سایت تهیه کنید و اگر دارید آن را ارتقاء بخشید.

ما با صرف کمترین هزینه و بهترین خدمات در حیطه طراحی و سئو سایت در کنار شما هستیم با ما تماس بگیرید.

Write a comment