چرا از ناپ کامرس استفاده کنیم؟

چرا از ناپ کامرس استفاده کنیم؟

چرا ناپ کامرس ؟

 

ناپ کامرس یک پلتفرم مدیریت محتوای متن باز است که به صورت انحصاری برای راه اندازی فروشگاه های اینترنتی و آنلاین مورد استفاده قرار میگیرد. ناپ کامرس برای انواع کسب و کارها از نوپا تا بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد.

ناپ کامرس به دلیل ویژگی هایی که دارد باعث می شود آن را از سایر سیستم های مدیریت محتوا متمایز کند و بین طراحان و برنامه نویسان آن را مشهور کند.

در ادامه به توضیح چند مورد از شاخص ترین آنها برای طراحی فروشگاه اینترنتی می پردازیم.

 

استفاده آسان :

 

استفاده از ناپ کامرس چه به عنوان مدیر سایت و چه در حالت کاربر سایت بسیار ساده است و با وجود آنکه این سیستم امکانات و ویژگی های زیادی دارد در عین حال کاربری آن بسیار ساده می باشد.

 

دارای امکانات رایگان فراوان :

 

بسیاری از ویژگی های ناپ کامرس که به صورت رایگان عرضه می شود در ما بقی سیستم های فروشگاهی با قیمت های بالا به فروش می رسد. همچنین چون ناپ کامرس متن باز است بسیاری از امکانات حرفه ای سایر سیستم ها را نیز دارا می باشد.

 

متن باز واقعی :

 

ناپ کامرس به معنای واقعی open source می باشد و این مورد باعث توسعه هر چه بهتر این محصول می گردد.

 

بسیار پایدار :

 

ناپ کامرس یکی از پایدارترین و قابل اعتمادترین راه حل توسعه کسب و کار آنلاین می باشد و در حال حاضر از این پلتفرم باگی گزارش نشده است و اگر هم بوده در کمترین زمان ممکن برطرف می شود.

 

فروشگاه های خیلی بزرگ :

 

ناپ کامرس به دلیل استفاده از دیتابیس قدرمند و برنامه نویسی بهینه ای که دارد می تواند فروشگاه های بزرگ را نیز پاسخگو باشد. پس در صورتی که فروشگاهی برای فروش چندین میلیون محصول نیاز داردی ناپ کامرس بهترین گزینه است.

 

طراحی سایت با ناپ کامرس

آپدیت مستمر :

 

تیم ناپ کامرس به صورت مستمر و منظم به آپدیت محصول مشغول می باشد و همیشه ویژگی های جدید و امکانات خوبی را به فروشگاه خود اضافه می کند.

 

ماژولار :

 

ناپ کامرس به صورت کاملا ماژولار نوشته شده است و این یعنی شما امکاناتی که نیاز دارید قبلا به صورت ماژول برای ناپ کامرس نوشته شده و یا در حال برنامه نویسی است و بیشتر آنها را حتی به صورت رایگان نیز می توانید به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید.

 

سازگاری و قابلیت ارتقاء :

 

ناپ به نوعی نوشته شده که زمان توسعه را برای ماژول ها و امکانات جدید نسبت به سایر راه حل های توسعه کسب و کار آنلاین به حداقل رسانید. شما می توانید با داشتن یک تیم خوب با سرعت بیشتر این پلتفرم را توسعه دهید.

 

تنها سیستم متن باز با قابلیت چند فروشگاهی :

 

ناپ کامرس تنها سیستم متن بازی است که به شما امکان چند فروشگاهی و چند فروشندگی را می دهد.

 

تم های جذاب :

 

برای پلتفرم ناپ کامرس تم های بسیار جذابی طراحی شده است که تقریبا از لحاظ بصری تمام کسب و کارها را پوشش می دهد و در صورتی که قالب مد نظر خود را نیافتید می توانید آن را از طریق توسعه دهندگان به صورت دلخواه خود در بیاورید و این کار اصلا کار پر دردسر و پیچیده ای نیست.

 

جامعه فعال در حال رشد :

 

ناپ کامرس به دلیل ویژگی هایی دارد توانسته است یک جامعه حرفه ای از توسعه دهندگان را در کنار خود جمع کند. این جامعه رو به رشد با سرعت بالایی نسبت به توسعه هر چه بیشتر این سیستم تلاش می کند.

 

کلام آخر :

 

در آخر می توان گفت ناپ کامرس یکی از بهترین راه حل ها برای راه اندازی یک سایت فروشگاهی اینترنتی می باشد که می توانید با خیال راحت به آن اعتماد کنید.

انصراف از نظر