جستجو
تومان
Persian
Back to all

وارد/صادر کردن

وارد/صادر کردن

آموزش ناپ کامرس فارسی بخش وارد/صادر کردن

فروشگاه ناپ کامرس از importing و exporting محصولات در فرمت های XML و یا اکسل پشتیبانی می کند.

شما می توانید این امکانات را در مسیر محصولات → بروشور در بالا سمت چپ صفحه اصلی پیدا کنید.

وارد/صادر کردن محصول ناپ کامرس

 

صادر کردن محصول 

شما می توانید محصولات خود را در فرمت  pdf ، xml یا excel دانلود کنید. اگر نیازی به دانلود همه محصولات ندارید، می توانید ازجستجو برای پیدا کردن محصولات مورد نیاز استفاده کنید و یا برای انتخاب محصولات مورد نظر از کادرهای انتخاب استفاده کنید. برای صدور export all یا فقط selected  از لیست کشویی صدور استفاده کنید. یک جدول با محصولاتی که انتخاب کرده اید، دانلود می شود. جدول شامل تمام ویژگی های محصول از زبانه های صفحه ویرایش محصول می باشد. (اطلاعات محصول، SEO ، تصاویر و غیره)

 

(warning) توجه: اگر از ویژگی های محصول استفاده میکنید، جدول صادر شده با ردیف هایی گروه بندی می شود، برای مشاهده جزئیات ویژگی ها بر روی علامت + در کنار محصول خود در جدول کلیک کنید .

 

وارد و صادر کردن محصول

 

وارد کردن محصولات 

اگر نمیخواهید تمام محصولات خود را به صورت دستی به سیستم وارد کنید، می توانید از گزینه import استفاده کنید. 

(warning) توجه: قبل از وارد کردن در صفحه محصول، باید قالب جدول برای وارد کردن در فرمت اکسل را دانلود کنید، همانطور که در صادرکردن محصولات توضیح داده شده است. برای وارد کردن دقیق و درست محصولات خود، لازم است همه ستون ها را به طور صحیح به نام ستون (دقیقا همانطور که در جدول نمونه دانلود شده است) نامگذاری کنید .

 

لازم نیست تمامی فیلدهای جدول را پر کنید محصول بر اساس فیلدهای پر شده ایجاد می شود. 

محصولات وارد شده توسط SKU متمایز می شوند. اگر SKU وارد شده از قبل وجود داشته باشد، محصول مربوطه به روز می شود. 

واردکردن به میزان زیادی از منابع حافظه نیاز دارد. به همین دلیل توصیه نمی شود که بیش از 500 تا 1000 پرونده را در یک نوبت وارد کنید. اگر رکوردهای بیشتری دارید، بهتر است آنها را به چندین فایل اکسل تقسیم کنید و جداگانه وارد کنید.

نظرات
انصراف از نظر Close