جستجو
تومان
Persian
Back to all

قالب های ناپ کامرسی چه مزایای دارد؟

قالب های ناپ کامرسی چه مزایای دارد؟

انتخاب یک قالب برای طراحی سایت به اندازه ساخت یک خانه مهم می باشد زیرا باید رضایت مشتری را از لحاظ ظاهری و ابعاد به خود جلب کند. زیرا هر فردی که وارد سایت شما می شود با توجه به نوع کسب و کاری که دارید و میزان زیبایی سایت شما تصمیم به ماندن و یا ترک سایت شما را می کند.

ناپ کامرس با قالب های فراوانی که دارد و همچنین قابلیت هایی که ارائه می دهد نیاز هر کسب و کاری را پاسخگو می باشد.

با توسعه فروشگاه های اینترنتی و کسب و کارهای اینترنتی هر فروشگاهی باید با توجه به کسب و کار خود قالب انتخاب کند و از سایر رقبای خود پیشی بگیرد.

انتخاب بهترین قالب وردپرس چگونه انجام می شود؟

اگر قالبی را انتخاب کرده اید تا برای فروشگاه خود راه اندازی کنید که تجربه کاربری هالی و سازگار با انواع سیستم ها باشد به ادامه مقاله توجه کنید.

تمرکز ناپ کامرس بر روی رابط کاربری :

فروشگاه های اینترنتی باید تجربه متفاوتی را برای مشتریان خود به وجود آورند به همین دلیل قالبی را باید انتخاب کنند که مخاطبان را به سمت خود جذب کنند.

قالب های ناپ کامرسی شبیه هم ساخته نشده اند و به همین جهت با هم برابر نیستند.

هیچ وقت در طراحی سایت زیبایی را فدای قابلیت دسترسی نکنید زیرا سایت شما باید باعث تعامل شود پس باید همیشه سادگی استفاده و تجربه کاربری را در اولویت اولتان قرار دهید.

بهترین قالب ناپ کامرس قالبی است که اجازه تعامل اطلاعات را به شما بدهد تا بتوانید از صفحه اصلی سایتتان برای اینکه کی هستید و چه سابقه ای دارید و محصولات شما چیست استفاده کنید. زیرا اولین صفحه ای که کاربران مشاهده می کنند همین صفحه است و اگر نتواند کاربران را به خود جذب کند آنان به راحتی به سایت دیگری مراجعه می کنند.

برای انتخاب و ارزیابی قالب انتخابیتان باید به ۵ مورد توجه کنید :

1. طراحی محتوا

2.طرح بندی هدر

3.طراحی هدایتگری

4.قرارگیری لوگو

5.قابلیت استفاده و تجربه کاربری

پیچیدگی ارتباطات به موفقیت فروشگاهی اینترنتی شما ضربه می زند بنابراین قالبی را انتخاب کنید که ساده باشد و به نوعی طراحی شود که از فضاهای خالی بهترین استفاده را کرده و تجربه خوبی برای کاربران بر جا بگذارد. حتما در هنگام انتخاب قالب توجه کنید که ساده و کاربردی است و امکان دسترسی و تعامل آسان را برای کاربر ایجاد می کند.

قالب ناپ کامرس

ارائه قابلیت های شخصی سازی ناپ کامرس برای تجربه خرید کاربر :

قالب های ناپ کامرس ویژگی ها و قابلیت های زیادی را ارائه دهد. اما همه قابلیت ها را دارا نمی باشد به همین خاطر باید برای دستیابی به سایر قابلیت ها باید از پلاگین ها استفاده کرد.

شما می توانید از یک پلاگین استفاده کنید تا فروشگاه اینترنتی خود را ساده تر کنید و فروشگاه خود را از دیگر فروشگاه ها متمایز کنید.

این درخواست سفارش می تواند از رنگ و فونت تا قابلیت های پیشرفته برای نمایش محصولات با توجه به سلیقه شما باشد.

قالب های ناپ کامرس بدون دریافت هزینه های اضافی ویژگی های مختلفی را مانند نشان دادن کالاهای پیشنهادی ، کالاهای پرفروش و کالاهای مرتبط به یکدیگر را در فرآیند پرداخت برای افزایش فروش و بالا بردن میانگین سفارش به شما ارائه می دهند.

ریسپانسیو بودن قالب :

با روی کار آمدن موبایل ها و استفاده مردم از این تکنولوژی ، یکی از مهم ترین ویژگی های فروشگاه اینترنتی شما نمایش درست و مناسب قالب انتخابی بر روی صفحه نمایشگرهای مختلف می باشد. زیرا بسیاری از افراد هستند که از طریق تلفن همراه خود وارد سایت شما می شوند و خرید انجام می دهند.

این را نیز بدانید که می توانید به صورت رایگان از این ویژگی استفاده کنید اما قالب های بسیاری وجود دارند که این قابلیت را به صورت شیک تر و کاربردی و قدرتمندتر برای شما ایجاد می کنند.

ناپ کامرس به دلیل آپن سورس بونش می تواند پلاگین های مختلفی را قبول کند و به همین دلیل شما می توانید آن را شخصی سازی کنید و یک سایت کامل و ممتاز را ایجاد کنید که باعث افزایش فروش شما می شود.

حال شما می توانید با توجه به توضیحاتی که در بالا داده شد به صورت آگاهانه و کاربردی تر قالب مورد نیاز خود را انتخاب کنید و فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید و از این طریق درآمد کسب کنید.

اگر قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی را دارید می توانید از روی صفحه اصلی سایت قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید و یا با ما تماس بگیرید تا برای شما یک سایت با ویژگی های مخصوص به کسب و کار شما راه اندازی کنیم و سئوی سایت شما را نیز بر عهده بگیریم.

با ما در تماس باشید تا در این روزها که همه به خرید اینترنتی روی آورده اند شما نیز بتوانید کسب و کار خود را رونق ببخشید.

نظرات
انصراف از نظر Close