search
Filters

سورس اپلیکیشن فروشگاهی اندروید

سورس کد برنامه فروشگاه پیشرفته برای اندروید

 نسخه جدید 2.1.2 افزوده شد

آیا میخواهید برای فروشگاه خود برنامه اندروید طراحی کنید ؟ آیا قصد انجام چنین پروژه ای را برای فروشگاهی دارید ؟ بهترین راه را برای شما در ادامه آماده کرده ایم.اپلیکیشن فروشگاه های آنلاین، از بهترین پروژه های اندروید میباشد که میتوانید به تعداد نامحدودی محصولات اضافه کنید و فروشگاه موبایلی خود را ایجاد کنید.

سورس جدیدی که برای شما عزیزان تدارک دیده ایم سورس کد برنامه فروشگاه اینترنتی آنلاین اندروید میباشد که میتونه در یاد گیری برنامه نویسی به شما کمک بیشتری کنه و شما با اندکی دستکاری در سورس کد میتوانید برنامه رو به دلخواه خودتون کاستومایز کنید و نهایت استفاده را از آن ببرید.

شما توسط سورس این برنامه با طراحی متریال که بصورت کاملا حرفه ای و جامع طراحی و پیاده سازی شده به سادگی و بدون اطلاعات قبلی و بدون دانش برنامه نویسی میتوانید یک اپلیکیشن اندرویدی تمام و کمال بسازید و به نام خودتان منتشر کنید و یا چنین پروژه هایی را برای فروشگاه ها قبول کرده و انجام دهید. از امکانات و ویژگیهای این برنامه میتوان به طراحی بسیار زیبای برنامه و استفاده از طراحی متریال در آن نام برد.کد نویسی سورس این برنامه بسیار خوانا و از نظر برنامه نویسان کدنویسی تمیز میباشد که امکان درک کدها رو بیشتر میکنه.

همچنین شما به راحتی میتونید تغییرات اختصاصی از قبیل عوض کردن package name و عوض کردن نام برنامه را انجام بدید.

برنامه مورد نظر یک سیستم فروشگاه تلفن های همراه تحت پلتفرم اندروید میباشد که میتوانید برای ارتقاء و فروش محصول خود از آن استفاده نمایید. با پنل مدیریت قدرتمند میتوانید سفارشات جدید ،دسته بندی و محصولات را ایجاد نمایید. همچنین میتوانید تنظیماتی مانند ارز،مالیات،کاربران و غیره را مدیریت نمایید.همچنین کاربران میتوانند سفارشات خود را مشاهده کنند.

شما با استفاده از این اپلیکیشن شما میتوانید پول و زمان خود را در ایجاد برنامه برای تجارت الکترونیک ذخیره نمایید.

این سورس کد برنامه ای است برای راه اندازی فروشگاه آنلاین، به این صورت که شما با استفاده از این سورس کد می توانید فروشگاه آنلاین خودتون رو راه اندازی کنید و با استفاده از اسکریپت تحت وب این سورس کد به راحتی اقدام به درج محصولات کنید.

سورس این برنامه توسط دو برنامه اندروید استودیو و ایکلیپس نوشته شده است و امکان ویرایش فایل های نوشته شده توسط هر دو برنامه وجود دارد.

سورس پیشرفته فروشگاه اینترنتی آنلاین اندروید,سورس پروژه اندروید فروشگاه

 

برخی از امکانات برنامه :
پروژه آماده قابل استفاده در اندروید استودیو و اکلیپس
طراحی منحصر به فرد و زیبا بصورت متریال دیزاین
به همراه سورس وب سایت مدیریت فروشگاه
دارای سیستم تحلیلی گوگل آنالیز
امکان ارسال پوش نوتیفیکیشن
سبد خرید
دسته بندی در منوها
قابلیت جستجو در برنامه
قابلیت اشتراک گذاری محصولات
واکنش گرا بودن پنل ادمین

 

سورس پیشرفته فروشگاه اینترنتی آنلاین اندروید,سورس پروژه اندروید فروشگاه

 

امکانات پنل مدیریت :
ایجاد دسته بندی
ایجاد محصولات
مدیریت کاربران
لیست سفارشات
آمار فروش
و امکانات دیگر …

 

نحوه ایمپورت برنامه خیلی راحت هست و دارای مستنداتی که به کمک آن میتوانید نحوه ایمپورت ویرایش آن را یاد بگیرید.
محیط این برنامه ساده و جذاب می باشد.با اعمال تغییرات بر روی این سورس کد شما می توانید برنامه های دیگر مورد نظرخود را نیز طراحی کنید.

 

blog.comments.leaveyourcomment