درگاه پرداخت 2Checkout

فیلتر
در هر صفحه
2Checkout یک پلتفرم برای ارائه سرویس پرداخت می‌باشد که در جهان بسیار شناخته شده می‌باشد. 2Checkout یک شرکت پیشرو می‌باشد که به کسب‌وکار شما این امکان را می‌دهد با گزینه‌های پرداخت محلی، پرداخت‌های آنلاین ویا حتی تلفن همراه امکان پذیرش خریداران در سراسر جهان را داشته باشید.
ورژن های قابل پشتیبانی برای این افزونه: 3.90, 4.00, 4.10, 4.20, 4.30, 4.40, 4.50, 4.60

CRC32: c997a506
MD5: f6aa677383f893dd8a1a8878955a8f22
SHA1: 83a707fc96a10e9aa58a48b92945783098bacffc
SHA-256: 99569af042fb2f9f4f00847f53de80bdcab5b69e257967bb7df969e6ed0cde50

رایگان

درگاه پرداخت 2Checkout

2Checkout چیست؟ 

یکی از معروف‌ترین درگاه‌های پرداخت که در خارج از ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد، 2checkout می‌باشد. تقریبا می‌توان گفت بعد از PayPal و Stripe؛ 2Checkout بیشترین محبوبیت را در بین کاربران دارد. 

از این درگاه پرداخت در بیش از 87 کشور استفاده می‌شود و این درگاه از بیشتر کارت‌های اعتباری پشتیبانی می‌کند. برای مثال اگر شما یکی از حساب‌های visa، Mastercard Diners Club ویا American Express را داشته باشید می‌توانید با استفاده از این درگاه تسویه حساب انجام دهید. 

البته 2Checkout به جز ایران در بسیاری از کشورهای جهان سوم در دسترس می‌باشد. برای مثال شما در بسیاری از کشورهای همسایه می‌توانید از این درگاه برای اتصال و پرداخت هزینه صورت حساب استفاده نمایید. 

در بیستر سایت‌های خارجی، حداقل یکی از درگاه‌های پرداخت سایت‌های اینترنتی؛ درگاه پرداخت 2checkout می‌باشد و صد البته این درگاه یکی از امن‌ترین درگاه‌های پرداخت برای سایت هاست. 

اگر شما هم یک سایت ناپ‌کامرسی دارید و قصد فعالیت در بازارهای بین المللی را هم دارید می‌توانید از درگاه 2checkout برای تسویه حساب مشتریان خارجی استفاده نمایید. در حال حاضر بسیاری از دستگاه‌های ATM یا دستگاه‌های کارتخوان در فروشگاه‌ها از درگاه 2checkout برای انجام خدمات بانکی در سراسر جهان استفاده می‌کنند. 

در واقع 2Checkout یک سرویس پرداخت الکترونیکی اس که می‌تواند جایگزین مناسبی برای حساب‌های تجاری در خارج از ایران باشد. این سرویس پرداخت الکترونیکی به بازرگانان و صاحبان مشاغل اجازه می‌دهد پرداخت‌های آنلاین را در داخل یا خارج از کشور خود از طریق کارت‌های اعتباری انجام دهند. 

علاوه بر سرویس‌های پرداختی 2Checkout بعنوان یک پلتفرم کسب درآمد در جهان شناخته می‌شود. شما با استفاده از این پلتفرم به راحتی می‌توانید کسب و کار خود را بصورت بین المللی در جهان معرفی نموده و از آن کسب درآمد نمایید. 

2Checkout راه حلی ساده و بسیار کاربردی برای افرادی است که قصد دارند وبسایتی بین المللی داشته باشند. 2Checkout این امکان را برای کسب و کارهای دیجیتالی همانند سایت‌های فروشگاهی فراهم می‌کند که بتوانند دامنه بازار خود را گسترش دهند و پرداخت‌ها را در کشورهای زیادی بپذیرند. 

در تمامی کشورها بسیاری از ارائه دهندگان سرویس‌های پرداخت بدلیل مشکلات کسب و کارهای پر ریسک حاضر به همکاری و ارائه خدمات به برخی از این کسب و کارها نمی‌شوند. برای مثال برخی از بانک‌ها به فروشگاه‌های فروش دخانیات، قمارخانه‌ها و… سرویس‌های بانکی ارائه نمی‌کنند. 

اما 2Checkout یکی از سرویس‌های است که از بازرگانانی که کسب و کارهای پر ریسک دارند حمایت کرده و به آن‌ها سرویس ارائه می‌کند. 2Checkout از ریسک، تقلب و مالیات استقبال می‌کنند و از طریق آشتی مالی، انجام فوری تجارت در سطح جهانی و هدایت پیچیدگی‌ها، تجارت جهانی در حوزه‌های قضایی متعدد را ممکن می‌سازد. 

2Checkout به مشتریان این امکان را می‌دهد که پس از تکمیل خرید آنلاین، «خروج» و پرداخت کنند. 2CO بسیار شبیه به PayPal و Stripe Payments است و برای دستیابی به بیشتر سهم بازار با شرکت‌های پرداختیاری بزرگ رقابت می‌کند. 

ممکن است با 2Checkout به عنوان یک گزینه پردازش پرداخت در یک سبد خرید فروشگاه، صورت‌حساب یا پلتفرم‌های رزرو شرکت‌های متعدد برخورد کرده باشید. در حال حاضر پلاگین درگاه پرداخت 2Checkout برای CMS ناپ‌کامرس بصورت کاملا رایگان در دسترس می‌باشد.

تاریخچه 2checkout

۲ checkout به طور رسمی از سال ۲۰۰۶ کار خود را شروع نمود. بنیانگذاران و طراحان سیستم خدمات پرداخت 2checkout شامل قسمتی از گروه GECAD بودند که این گروه در سال ۲۰۰۳ فناوری RAV Antivirus را توسعه دادند.   RAV Antivirus یک فناوری بود که شرکت مایکروسافت در سال ۲۰۰۳ آن را خریداری نمود. 

البته 2Checkout در سال ۲۰۰۶ بطور رسمی آغاز به کار کرد و گفته می‌شود مهندسان این سرویس پرداخت از سال ۲۰۰۰ روی این پروژه فعالیت می‌نمودند.