درگاه پرداخت زرین‌پال

افزونه درگاه زرین پال

زرین‌پال یکی از درگاه های پرداخت معتبر در ایران می‌باشد که بسیاری از وبسایت های داخلی از طریق این درگاه تراکنشات و تسویه حساب های فروشگاه خود را انجام می‌دهند. شما می‌توانید مدیریت پرداخت‌ها و یا حتی موارد برگشت پول به حساب را از طریق خود سایت زرین‌پال انجام دهید.

همچنین بخشی از اطلاعات مشتریان برای مالک درگاه مشخص می‌شود تا در صورت واریز بتواند هر پرداخت را پیگیری یا در صورت نارضایتی صاحب درگاه بتواند هزینه واریز شده به حساب مورد نظر را برگشت بزند.

زرین پال بصورت مستقل نیز می‌تواند به شما درگاه پرداخت ارائه دهد، برای اینکار کافی است داخل سایت زرین‌پال ثبت‌نام نموده و پس از تکمیل اطلاعات خود مربوط به اهراز هویت؛ کالای مورد نظر خود را داخل پنل زرین‌پال تعریف نمایید.

با این‌کار برای هر یک از کالا های شما یک لینک پرداخت برای شما ایجاد می‌گردد که شما می‌توانید کالا یا خدمات خود را از طریق این لینک در بسیاری از شبکه های اجتماعی همانند تلگرام، اینستاگرام یا پیام رسان های داخلی ارائه دهید.

برای مدیریت بهتر و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از اعتماد مشتریان تمام وبسایت هایی که از درگاه زرین‌پال برای تسویه حساب استفاده می‌نمایند، ملزم به نمایش یک لوگو مربوط به این درگاه در یخش فوتر سایت خود هستند.

در صورتی که هر مشتری بخواهد از درستی درگاه اطمینان حاصل نماید کافی است بر روی این لوگو کلیک کرده و اطلاعات صاحب سایت را در خود زرین‌پال مشاهده نماید. همچنین از طریق همین صفحه می‌توان بابت هر گونه مشکل در ارائه خدمات ویا کلاهبرداری، از سایت مورد نظر شکایت نمود.

به جز قابلیتی که درگاه زرین‌پال برای پیگیری و شکایت قرار داده است؛ این فرایند به شما کمک می‌کند صفحات فیشینگ و یا جعلی درگاه های پرداخت را از اصل آن تشخیص دهید.

زرین‌پال حتی امکان اعمال کد های تخفیف را نیز در پنل خود فراهم نموده است. البته خود فروشگاه ساز های ‌ناپ‌کامرس امکان اعمال و ایجاد کد های تخفیف را دارا می‌باشند و این قابلیت در زرین‌پال صرفا برای افرادی مناسب است که سایتی ندارند.

از نظر امنیت، زرین‌پال از زبان ASP.NET بهره می‌گیرد و با فروشگاه ساز ناپ‌کامرس بصورت کامل مطابقت دارد. خود زرین‌پال برای CMS های مختلف پلاگین هایی ارائه می‌کند تا کاربران و صاحبان وبسایت به آسانی بتوانند با نصب این افزونه‌ها، درگاه را بروی سایت خود داشته باشند.

ناپ‌کامرس نیز جزو فروشگاه‌هایی هست که شما برای اتصال درگاه پرداخت زرین‌پال به آن نیازی به دانش برنامه‌نویسی نخواهید داشت و با نصب افزونه زرین‌پال می‌توانید به آسانی از این درگاه پرداخت استفاده نمایید.

البته قبل از این کار ما به شما پیشنهاد می‌کنیم ابتدا برای کسب و کار خود کد مالیاتی تهیه نموده و پس از اهراز هویت در زرین‌پال، پلاگین درگاه پرداخت را روی وبسایت خود قرار دهید.