جستجو
تومان
Persian
Back to all

تمپلیت Urban

تمپلیت Urban

آموزش نصب ناپ تمپلیت Urban

قبل از استفاده از این ناپ تمپلیت ابتدا باید آن را نصب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد چگونگی نصب تم و پلاگین به بخش چطور یک تم ناپ کامرس نصب کنیم مراجعه کنید.

تمپلیت Urban

Urban

تم Urban

Menu Mobile Look:این تم همراه با دو طرح بندی هدر است. اگر این گزینه را انتخاب کنید، نسخه ای را که بیشتر شبیه تلفن همراه است، فعال خواهد شد.

Item Box Hover Effect:شما می توانید یکی از دو هاور از پیش تعریف شده را انتخاب کنید. یکی از دکمه های «افزودن به لیست علاقه مندی ها» و «مقایسه محصولات» (همراه با افزودنی معمول به سبد خرید و دکمه های مشاهده سریع) شامل دکمه های اضافی برای افزایش و کاهش مقدار در جعبه است.

IsCategoryPageOneColumn:شما به راحتی می توانید تصمیم بگیرید که آیا شما می خواهید طراحی یک ستون یا دو ستون برای همه صفحاتی که دارای لیست محصولات مانند رده، تولید کننده، محصولات جدید، به تازگی بازدید شده، و غیره را ترجیح می دهیدانتخاب کنید - شما سه مورد در هر ردیف و اگر شما یک ستون ستون را انتخاب کرده اید، چهار مورد وجود دارد.

Place Header Inside Home Page Main Slider:این گزینه به پلاگین "اسلایدر در همه جا" اجازه می دهد تا زیر منو در هدر قرار بگیرد یا بعد از آن شروع شود.

Enable Map On Home Page/Enable Map On All Other Pages:شما می توانید موقعیت مکانی Google Maps را در صفحه اصلی یا در هر صفحه تکمیل کنید. با استفاده از فیلدهای "عرض" و "طول جغرافیایی" می توانید هر موقعیت مکانی را که میخواهید، درنقشه نشان دهید.

Number Of Homepage Category Products:شما می توانید تعدادی از محصولات نشان داده شده در هر صفحه یا صفحه اصلی را تنظیم کنید.

Custom Map Styles [JSON Format] :سبک های سفارشی برای نقشه گوگل را در فروشگاه خود تنظیم کنید. این باید در قالب JSON نوشته شود

اضافه کردن اسلایدر به صفحه اصلی

برای اضافه کردن اسلایدر به صفحه اصلی به قسمت افزونه ها ->اسلایدر در همه جا ->مدیریت اسلایدرها بروید و گزینه افزودن اسلایدر جدید را بزنید.

Urban

شما میتوانید عکس های محصول را در قسمت تصاویر لود کنید. 

تم Urban

دسته بندی ها را در صفحه اصلی خود تعریف کنید

شما میتوانید دسته بندی هایی را که در صفحه اصلی نشان می شود را انتخاب کنید.

دسته بندی ها و بنرها

شما می توانید بنر ها را در مکان های مختلف در تم با استفاده از پلاگین اسلایدر در همه جا اضافه کنید و مکان خاصی در گروه صفحه اصلی است. فقط یک اسلایدر جدید را با تصویر بنر اضافه کنید و آن را به منطقه ویجت بسپارید: home_page_categories_banner1 یا home_page_categories_banner2

اسلایدر Urban

Urban

شما میتوانید نمونه این تم را در سایت ravisbeauty.com ما ببینیدگ

نظرات
انصراف از نظر Close