جستجو
تومان
Persian
Back to all

تمپلیت UPTOWN

تمپلیت UPTOWN

آموزش نصب ناپ تمپلیت UPTOWN

تنظیمات عمومی:

تم Nop Uptown دارای گزینه های پیکربندی متفاوت است که می توانید درقسمت مدیریت آن را ننظیم کنید.به صورت زیر میتوانید به این قسمت دسترسی پیدا کنید،

مدیریت -> ناپ تمپلیت -> تم ها -> آپتون -> تنظیمات

وقتی تنظیمات تم را باز می کنید، دو تب را با تنظیمات مختلف مشاهده می کنید: General and Additional Settings. اینجا لیستی از تنظیمات عمومی تم است.

uptown theme

گزینه حذف کپی رایت پیغام حق چاپ محفوظ است را از پایین سایت حذف میکند.

ADDITIONAL SETTINGS

uptown

با استفاده از این گزینه می توانید ویژگی هایی را که می خواهید برای نمایش رنگ محصول خود استفاده کنید را انتخاب کنید. ل سپس رنگ محصولات شما در صفحه دسته تحت نام و قیمت نمایش داده خواهد شد. فراموش نکنید که گزینه های رنگی خود را در صورت امکان با یک تصویر مطابقت دهید . به این ترتیب مشتریان شما می توانند بر روی جعبه های رنگی مختلف کلیک کرده و تمامی انواع رنگ محصول را مشاهده کنند.

Preset:یک پیش نمایش رنگی را در میان 5 گزینه از پیش تعریف شده رنگ در موضوع انتخاب کنید. شما همچنین می توانید انتخاب رنگ خود را با انتخاب آخرین گزینه با کنترل سفارشی رنگ انتخاب کنید.

Use secondary font: با استفاده از این گزینه می توانید مشخص کنید که آیا می خواهید عناوین، توضیحات، نام ها و سایر مطالب مهم خود را با فونت ثانویه این تم - "Droid Serif" Italic نمایش دهید. این به شما امکان می دهد که دیدگاه بسیار متفاوت از موضوع را داشته باشید اگر هدف وب سایت شما به آن نیاز دارد.

Place subcategories on top of the page: این تنظیم قدرت انتخاب به شما میدهد که زیردسته ها در ستون راست نشان داده شود یا بالای دو ستون صفحه نمایش داده شود.

Number of home page products per row : شما می توانید تعداد محصولات در هر ردیف را در صفحه اصلی خود تعریف کنید

Number of products per row: شما می توانید تعداد محصولات در هر ردیف را در تمام صفحات دسته بندی شده تعریف کنید.

Footer layout design:شما می توانید یکی از دو طرح از پیش تعریف شده فوتر را انتخاب کنید.

Catalog Pages One Column layout:اگر این تنظیم را فعال کنید، تمام صفحه های دسته بندی در یک ستون نمایش داده می شوند.

Enable default nopCommerce category navigation:اگر صفحات دسته بندی شده شما در یک ستون نمایش داده میشود شما میتوانید انتخاب کنید که ناحیه دسته بندی شده در پایین بلوک AZ نشان داده شود.

Enable default nopCommerce manufacturer navigation: اگر صفحات دسته بندی شده شما در یک ستون نمایش داده میشود میتوانید انتخاب کنید که تولید کننده در پایین بلوک AZ نمایش داده شود.

Enable default nopCommerce vendor navigation: اگر صفحات کاتالوگ خود را در یک ستون نمایش داده می شود، شما می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید ناوبری فروشنده را در پایین AZ بلوک قابل انعطاف نشان داده شود.

Upload footer logo image: اگر از طرح Footer Style 2 استفاده می کنید، می توانید آرم فروشگاه شما یا هر تصویر دیگری که می خواهید اضافه کنید، بالاتر از منبع ما در قسمت سمت چپ بالشتک بالا.

پیکربندی صفحه اصلی

شما می توانید از دو طرح بندی سربرگ انتخاب کنید. این ها دو نوع هستند:

UPTOWN

پلاگین Nop Mega Menu را فعال و نصب کنید و لیستی از دسته هایی که از مدیریت دسته بندی به عنوان «شامل در منوی بالا» مشخص شده اند را داشته باشید. سپس شما باید یک اسلایدر را با استفاده از پلاگین اسلایدر در همه جا که در زیر نشان داده شده ایجاد کنید.

یک اسلایدر جدید از نوع nivo ایجاد کنید.

اسلایدر nivo

عکس های مورد نیاز را به اسلایدر اضافه کنید

عکس های اسلایدر

توجه: قبل از بارگذاری تصاویر اطمینان حاصل کنید که تنظیمات حداکثر اندازه عکس -> تنظیمات مدیا -> تنظیمات -> تنطیمات -> مدیریت برای برخی از اندازه های بزرگتر تنظیم شده است، می گویند 1920  یا بیشتر.

سرانجام اسلایدر را در ناحیه "home_page_main_slider" بسپارید تا در صفحه اصلی نمایش دهد.

ناحیه ابزارک

شما میتوانید با استفاده از پلاگین اسلایدر در همه جا یک بنر به سایت خود اضافه کنید و ان را در ناحیه مورد نظر نشان دهید.

در صفحه اصلی شما میتوانید پلاگین فروش روز را داشته باشید که استفاده ازآن آسان است

فروش روز

شما میتوانید آخرین بلاگ های سایت را در صفحه اصلی نمایش بدهید با استفاده از پلاگین وبلاگ پیشرفته ناپ.

بلاگ درناپ کامرس

همچنین، یک پلاگین جدید در این تم مخصوص شما وجود دارد. پلاگینsocial feed blog به شما امکان می دهد تا فعالیت صفحات اجتماعی خود را در وب سایت خود نمایش دهید.

social feed blo;g

برای پیکربندی نیاز به رفتن به مدیریت -> افزونه ها -> خوراک شبکه های اجتماعی. بعد از مدیریت شبکه های اجتماعی دستورالعمل ها را دنبال کنید و پیوندهای خود را به شبکه های اجتماعی اضافه کنید. سپس یک خوراک توییتر ایجاد کنید و آن را به منطقه widget uptown_theme_home_social_feed بزنید. خوراک Instagram باید به منطقه widget "uptown_footer_social_feed" اضافه شود.

شما میتوانید یک اسلایدر چرخشی از شرکت ها در سایت خود داشته باشید.

اسلایدر چرخشی ناپ ناپ

فقط یک اسلایدر چرخشی با استفاده از پلاگین اسلایدر چرخشی ناپ و یک نوع منبع تولید کننده داده ها ایجاد کنید. مقدار "تعداد آیتم های قابل مشاهده در اسلایدر چرخشی" را به 5 تغییر  دهید. این اسلایدر را به منطقه ابزارک"home_page_bottom" بفرستید و صفحه اصلی شما آماده است.

در نهایت شما می توانید دسته های صفحه اصلی خود را تنظیم کنید. در اینجا راهنمای تصویری از تمام مراحل از پیش تنظیم  شده ی  ممکن را می توانید بدون هیچ گونه کد سفارشی ببینید: 

دسته  ها در ناپ کامرس

پیکربندی صفحه دسته بندی های شما:

در اینجا نکته خاصی برای پیکربندی دسته ها نیست، فقط مطمئن شوید که گزینه های اندازه صفحه مضربی از 3 باشد زیرا تقسیم بندی هر سطر بصورت 3 تایی میباشد. اگر عدد دیگری انتخاب کنید باید اعداد بعدی نیز مضربی از همان عدد باشد.

پیکربندی صفحه محصولات شما:

همانطور که در صفحه محصول می آید، تعدادی افزونه وجود دارد که باید فعال و پیکربندی کنید. اطمینان حاصل کنید که Nop Cloud Zoom، Nop Quick Tabs، پلاگین Nop Previous / Next فعال و پیکربندی شده اند.

محصولات و محصولات مرتبط، تعداد خرید و تعداد محصولات در هر ردیف باید تنظیم شود.

یکپارچه سازی فروشگاه FACEBOOK:

برای یکپارچه سازی فروشگاه فیسبوک از پلاگین FASEBOOK SHOP استفاده کنید،با استفاده از این پلاگین شما میتوانید محصولات خود را بطور مستقیم در صفحه فیسبوک به فروش برسانید. مشتریان شما می توانند کاتالوگ شما را جستجو ومحصول مورد نظر را در آن پیدا کنند. هر تغییری در محصول همزمان در فیسبوک به روز می شود.

نمونه این تم را در سایت http://www.atrnavaz.com/ ما میتوانید ببینید.

نظرات
انصراف از نظر Close