جستجو
US Dollar
Persian
Back to all

افزونه SALE OF THE DAY

افزونه SALE OF THE DAY

آموزش ناپ کامرس فارسی بخش SALE OF THE DAY

با استفاده از افزونه Nop Sale of the Day شما می توانید داغترین پیشنهادات خود را در هر نقطه از صفحات نشان دهید. این به شما این امکان را می دهد که محصولات خاصی را تبلیغ کنید . اگر در فروش پیشنهادات روزانه بیش از یک محصول وجود داشته باشد، آنها در یک اسلایدر چرخشی نمایش داده می شوند. تصاویر محصول را می توان در گالری باز کرد، با استفاده از پیش فرض Mafnific Popup. افزونه نیز با قابلیت های قدرتمند شرایط و برنامه ریزی پیشرفت کرده است.

برای فعال کردن پلاگین Nop Sale of the Day فقط آن را نصب کنید. اکنون، به صفحه پیشنهادات مدیریت بروید و شروع به اضافه کردن بهترین پیشنهادات خود کنید.

تنظیمات

فعال کردن NOP Sale of the Day - فعال یا غیر فعال کردن پلاگین. این یک تنظیمات خاص فروشگاه ناپ کامرس است و می تواند برای هر فروشگاه استفاده شود در صورتی تنظیم می شود که چند فروشگاه دارید.

مدیریت پیشنهادها

چطور پیشنهاد های روز را پیکربندی کنیم

به صفحه مدیریت پیشنهادات در قسمت مدیریت بروید. سپس روی افزودن جدید کلیک کنید و به صفحه ایجاد یک پیشنهاد هدایت می شوید. شما صفحه زیر را خواهید دید:

آموزش ناپ کامرس

حالا، اگر می خواهید، می توانید عنوان را اضافه کنید و یا پیشنهاد را برای منتشر شدن تنظیم کنید. هنگامی که پیشنهاد را ذخیره می کنید، می توانید آن را به مناطق ویجت اضافه کنید یا محصولات را به آن اضافه کنید . محل آن را در مناطق ویجت مورد نظر انتخاب کنید و ذخیره کنید. این حداقل کار شما برای نشان دادن پیشنهادات در سایت شماست.

نوار محصولات

اگر از پلاگین Ribbons محصول استفاده می کنید و می خواهید نوارها را در پیشنهاد "فروش روز" نشان دهید، فقط باید تنظیم محصول "جعبه انتخابگر محصول" را تغییر دهید. به ارزش آن " product-element" اضافه کنید. فقط همین!

نظرات
انصراف از نظر Close